Get Adobe Flash player

Chałupy

O miejscowości

Stare, nadmorskie uzdrowiska borowinowe i solankowe, były miejscami dawnych spotkań śmietanki towarzyskiej oraz finansjery ówczesnej Europy. Do dzisiaj spotykają się w tych miejscowościach obecne VIP-y, a także gwiazdy show biznesu.
W Chałupach nie ma nic z takiego dawnego klimatu. Wszystko co nowe i nie banalne związane jest z tym niewielkim kąpieliskiem. To co dzieje się w Chałupach mogło doprowadzić do zawału nasze babcie. Naturyzm i nudyzm, to już tradycja tego miejsca. Windsurfing, kitesurfing i żeglarstwo będą najnowszą tradycją Chałup i są w tym najprawdopodobniej najlepsze w Europie. Ciekawe, co w Chałupach będzie nowością tego sezonu ?
Zapraszam pięknych i młodych... a pozostali popatrzą i też zostaną.

Dawna wioska rybacka, a obecnie oddalona o ok. 7 km dzielnica Władysławowa. Chałupy położone są w województwie pomorskim i powiecie puckim. W 2005 roku, w tej najbardziej na wschód leżącej dzielnicy Władysławowa, mieszkały 333 osoby. Lokalizacja na Półwyspie Helskim z plażą bałtycką z jednej strony i płytkimi wodami Zatoki Puckiej z drugiej strony, uczyniło to miejsce stolicą windsurfingu.


Źródło www.chalupy.pl