Get Adobe Flash player

Małe Letnisko

Małe Letnisko
Nazwa obiektu: Małe Letnisko
Ocena:
Miejscowość: Puck
Ulica:Zamkowa 16
Telefon:601776888
Email: Napisz wiadomość
Udogodnienia własny parking internet w obiekcie Miejsce na grilla

Kontaktując się z obiektem, powołaj się na portal turystyka.org.pl

Opis obiektu

Zapraszamy do naszych wygodnych, przytulnych apartamentów wchodzącego w skład malutkiego rodzinnego pensjonatu.
Małe letnisko mieści się 150 m od brzegu zatoki Puckiej, już od furtki widać jej błękitne wody.
W skład apartamentów wchodzą: sypialnia z dwoma łóżkami, które można rozstawić lub zestawić ze sobą w zależności od potrzeb, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz rozkładaną sofą, tworzącą dodatkowe miejsca noclegowe. W skład apartamentów wchodzą również łazienki z prysznicami.
Całość została urządzona w ekologiczno-nadmorskim stylu nawiązującym do okolicy w której zechcą Państwo wypoczywać.
Apartamenty są w pełni przystosowane do wygodnego wypoczynku.
Udogodnienia: pełne wyposażenie aneksu kuchennego (lodówka, czajnik, mikrofalówka, kuchenka elektryczna, naczynia itp.), telewizor, radio, internet bezprzewodowy, atmosfera relaksu i spokoju ;)

Dostęp gości
Goście mają dostęp do uroczego ogrodu, grilla, tarasu, oraz pokoju integracyjnego, zmieniającego się rano we wspólną jadalnie, gdyż istnieje możliwość zamówienia u nas za dodatkową opłatą śniadań, również tych dostosowanych do potrzeb dietetycznych gości. Z przyjemnością serwujemy potrawy wegańskie i wegetariańskie, a także bezglutenowe, żadne śniadanie nie jest dla nas wyzwaniem. Nasze śniadania przygotowujemy z lokalnych produktów, naszą specjalnością są przysmaki rybne :)

Okolica
Małe letnisko mieści się w wyjątkowej części Pucka, do jego centrum-rynku, portu, zabytkowego kościoła dzieli nas dystans 5 minut spacerem, do dzikiej plaży dochodzi się w minutę. Już od furtki Małego letniska widać wody Zatoki Puckiej. Dzielnica jest cicha, spokojna, pozbawiona niemal całkowicie ruchu ulicznego.
Małe letnisko mieści się w bezpośredniej bliskości wyjątkowych ekologicznie terenów objętych programem Natura 2000.
Miasteczko Puck, to nieduża miejscowość która oparła się tandecie przemysłu turystycznego, za to pełno tu autentycznych wyjątkowych miejsc z historią. Miasto jest po prostu urocze, ale jego największą zaletą jest położenie przy Zatoce Puckiej, Zatoka to wyjątkowy akwen, panują na niej doskonałe warunki do nauki i uprawiania sportów wodnych, jej wody są płytkie, ciepłe, a co najważniejsze czyste.
W Pucku rozpoczyna się również ścieżka rowerowa prowadząca wzdłuż linii brzegowej Zatoki Puckiej aż na Hel.
Jeżeli sport nie interesuje Państwa i wolicie zwiedzanie, nie ma lepszego miejsca niż Puck, aby stworzyć tu sobie bazę wypadową, gdyż miasteczko leży dokładnie w połowie drogi po między Gdańskiem, a Helem, samo miasteczko jest również ciekawe.
Z Pucka też jest niedaleko do przepięknych lasów prastarej Puszczy Darżlubskiej, w okolicznych wioskach jest sporo pałacyków, pomników przyrody i innych atrakcji. Region z wciąż żywą tradycją folklorystyczną oferuje niezapomniane przygody kulinarne i kulturalne. Jest co zwiedzać, ale jest też gdzie powypoczywać, ponudzić się i zagłębić w błogim lenistwie.

Inne ważne rzeczy
Dla gości z dziećmi przygotowaliśmy dodatkowe wyposażenie.

Pokoje w obiekcie

Rodzaj pokoju Wyposażenie pokoju Cena / Rodzaj ceny
3 osobowy telewizor łazienka lodówka internet 250 PLN / za pokój

Liczba odwiedzin strony: 13509