Get Adobe Flash player

O Nas

Skuteczność, zaangażowanie oraz solidność przy wykonywanej pracy były podłożem do stworzenia firmy, która wyznaczyła nowy kierunek w dziedzinie przygotowywania oraz promowania ofert turystycznych. Z początkiem roku 2001 są działalność rozpoczął internetowy portal informacyjno turystyczny turystyka.org.pl.

Trzonem funkcjonowania portalu turystyka.org.pl jest w pełni wyspecjalizowana kadra pracowników, których wspólną pasją jest realizowanie nowych i wymagających projektów. Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt przedstawiciele firmy turystyka.org.pl pomogą w doborze oraz wykonaniu odpowiedniej dla Państwa oferty.

Mając na uwadze ciągły rozwój głównego medium informacyjnego XXI wieku jakim bez wątpienia jest internet, dokładamy wszelkich starań aby serwis turystyka.org.pl znajdował się na pierwszych miejscach w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Te działania potwierdzają skuteczność zamieszczanej przez Państwa oferty w naszym portalu oraz zapewniają dotarcie do rzeszy osób planujących swój urlop.

Przez cały okres naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z takimi gminami jak Jastarnia, Władysławowo, Puck czy Kosakowo. W ten sposób uczestniczymy we wszelkiego rodzaju imprezach, spotkaniach plenerowych oraz wydarzeniach związanych z życiem publicznym i kulturalnym gmin z nami zaprzyjaźnionych.

Turystyka.org.pl nie jest kolejnym portalem oferującym jedynie ogłoszenia. Jest medium patrzącym w przyszłoć, inwestującym w reklamę w ogólnopolskich mediach takich jak Tv, prasa czy radio, co pozwala nam być marką rozpoznawalną oraz zaufaną.

W roku 2004 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę "Złote Strony Wprost" tygodnika "WPROST". Jednak nagrodą najbardziej cenioną dla naszego zespołu jest grono ponad tysiąca sześciuset zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Podsumowując, turystyka.org.pl stała się wyznacznikiem nowych i skutecznych rozwiązań w zakresie ofert turystycznych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz ciągłe stawianie sobie coraz bardziej wymagających celów pozwala nam realizować skuteczne rozwiązania marketingowe związane z turystyką.