Get Adobe Flash player

Jastarnia domek letniskowy blisko plaży ROMAN

 Jastarnia domek letniskowy blisko plaży ROMAN
Nazwa obiektu: Jastarnia domek letniskowy blisko plaży ROMAN
Ocena:
Miejscowość: Jastarnia
Ulica:obok stacji PKP Jastarnia, na przeciw Ks.Stefańskiego 4
Telefon:501-472-100
Drugi telefon:58 698-92-56
Email: Napisz wiadomość
Udogodnienia własny parking akceptujemy zwierzęta domowe Miejsce na grilla

Kontaktując się z obiektem, powołaj się na portal turystyka.org.pl

Opis obiektu

Domek letniskowy usytuowany jest w najbliższej odległości od plaży (~90m) i od centrum miasta, które w całości położone jest po drugiej stronie stacji PKP. Do plaży przechodzi się się tylko przez bardzo wąski pasek lasu. Domek przygotowany do przyjęcia 4-6 osób.
Domek jest jednym z zespołu 8 domków,który usytuowany jest pomiędzy stacją PKP Jastarnia a lasem sosnowym, licząc od dworca w kierunku Helu, czyli po przeciwnej stronie stacji PKP w stosunku do lokalizacji (ul. ks. Stefańskiego 4).
Zespół domków jest ogrodzony, a opisywany domek jest dodatkowo indywidualnie ogrodzony. Duży kryty taras przed domkiem, od strony zachodniej, pozwala na miłe spędzenie czasu przy grillu, który jest na wyposażeniu, podobnie jak leżaki ogrodowe i parawany plażowe.
Wnętrze domku to:
• Duże pomieszczenie o kształcie łamanym, z częścią rekreacyjną (duża rozkładana kanapa, fotele, telewizja kablowa, radio) i częścią kuchenną (lodówka, 4-palnikowa kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak z ciepłą wodą, czajnik bezprzewodowy, komplet garnków, fajansów,szkieł, sztućców itp);
• Sypialnia (rozkładana kanapa, dwa łóżka w układzie piętrowym);
• Łazienka (kabina natryskowa, umywalka, wc);
Parkowanie samochodu możliwe na ogrodzonej posesji od strony miasta.
Cena za domek od 265 zł,a w m-cach VII-VIII 290-330 zł, zależna od okresu wykorzystania, ilości dni i ilości osób, wymaga uzgodnienia telefonicznego (nr 501 472 100 lub 58 698 92 56),podobnie jak termin.Możliwość przyjazdu z psem. Doba zaczyna się o 12.00 i kończy o 9.00,ale dopuszcza się uzgodnione odstępstwa.
Nie przyjmuje się bonów.

Liczba odwiedzin strony: 21254